6 września 2012

IB Store

Powracamy powoli do tematów typowo “ajbikowych” :) Rok szkolny powoli się rozkręca, więc i zwiększa się zapotrzebowanie na konkretne informacje. Dziś coś bardzo przydatnego - zwłaszcza dla świeżych ajbików! Nie od dziś wiadomo, że program IB jest innowacyjny i wyjątkowo nowoczesny. Nie chodzi tutaj o jego międzynarodowość, czy też światowy poziom nauczania, ale także o formy i dostępność pomocy naukowych i pordęczników.

Każdy nauczyciel i uczeń IB ma do dyspozycji IB Store - sklep internetowy, w którym można zakupić wszystko, co potrzebne do sprawnej nauki w programie matury międzynarodowej. Do nabycia są tutaj: pakiety startowe, podręczniki, plakaty, informatory dla nauczycieli, a także magazyn IB World i wiele innych.
Można przeczytać również recenzje różnych publikacji i pordęczników, albo napisać własną. Znajdziecie tutaj również listę bestsellerów oraz pozycji mających się dopiero pojawić.
Zakupów dokonuje się tak jak w każdym innym sklepie internetowym - trzeba mieć swoje konto i kartę kredytową. Cany podane są w funtach.

Dla tych, którzy chcą być zawsze na bierząco z wiadomościami z IB Store mamy link do Twittera sklepu: twitter.com/IBstore.

Jak widać potwierdza się opinia, że programy International Baccalaureate są niezwykle nowoczesne - jak z resztą na międzynarodowe standardy przystało :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.