30 stycznia 2014

IB World Student Conferences w 2014 rokuJak co roku IBO organizuje kolejne edycje IB World Student Conferences. W 2014 naczelne hasło wydarzenia to “Systemy i Społeczeństwa” i odbędzie się ono w Australii, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Pierwsza z tegorocznych WSC wypada w dniach od 6 do 12 lipca. Organizowana jest przez University of Queensland w Brisbane w Australii. Podczas konferencji poruszany będzie temat badania metody wspływu na wszystkie społeczeństwa.


Tydzień później na konferencję zaprasza McGill University w kanadyjskim Montréalu. Uczestnicy konferencji między 20 a 26 lipca będą mieli okazję podyskutować o prawach człowieka w XXI wieku.


Trzecia IB WSC odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia (27 lipca - 2 sierpnia). Prelekcje i dyskusje o planowaniu i budowie miast w XXI wieku odbędą się na University of Bath, w Wielkiej Brytanii.


Na każdą z konferencji chętni zgłaszają swój udział przez Internet:

Więcej na temat rejestracji przeczytacie na stronie IBO. Tutaj również możecie dowiedzieć się, jak ciekawym doświadczeniem jest udział w IB WSC. Na również wypada do tego zachęcić, jeśli tylko ktoś ma możliwość :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.