29 maja 2014

Tegoroczni absolwenci! Coś dla Was :)

[źródło]

Dzisiejszy post dedykujemy szczególnie osobom, które w tym roku ukończyły naukę w programie International Baccalaureate Diploma Programme, ale także tym wszystkim, którzy jeszcze się uczą, a także tym, którzy się zastanawiają nad wyborem IBDP.

Opuszczając mury IB World School zabieramy w dalszą życiową podróż nie tylko wiele cennych doświadczeń. Ruszamy w świat bogatsi również o ciekawe znajomości i przyjaźnie. Możemy również pozostawać w stałym kontakcie z absolwentami IB z całego świata. Wystarczy dołączyć do IB Alumni Network.

IB Alumni Network Blog podpowiada, jakie pięć kroków należy przedsięwziąć, by dołączyć i wzbogacić życie społeczności absolwentów IB:

1. Zapisz się do społeczności IB Alumni – każdego roku rozszerzajcie razem zakres działania i otrzymuj newsletter. Rejestracji można dokonać pod tym linkiem.
2. Zapoznaj się z IB Alumni Advisory Council - pisaliśmy o tym na naszym blogu tutaj - nabór do Rady rozpocznie się już w czerwcu tego roku.
3. Podziel się swoją historią - jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami i opowiedzieć swoją historię związaną z IBDP podeślij ją na adres alumni.relations@ibo.org
4. Buduj własną sieć kontaktów - nawet jeśli mieszkasz daleko od globalnych oddziałów absolwentów IB, staraj się budować społeczność w swoim rejonie, również zakładając grupy na takich portalach jak Facebook, czy LinkedIn, czy też dołączając do już istniejących grup.
5. Śledź inne kanały społecznościowe IB Alumni Network i bądź na bieżąco:


Gorąco polecamy Wam przyłączenie się do społeczności absolwentów i kontynuowania przygody z IB - teraz na zupełnie innym poziomie :)
Zachęcamy również do czytania bloga IB Alumni Network.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.