18 kwietnia 2012

Partnerzy: Maturzaki.pl - co jeszcze powtórzyć przed maturą?


Opanowanie podstawowego materiału do matury to ponad 250 godzin nauki. Żeby nie tracić czasu Maturzaki.pl podzieliły cały materiał maturalny na zagadnienia. Dzięki temu masz pełną kontrolę przygotowań do matury.
Każdy przedmiot maturalny podzielony jest na zagadnienia. Każde zagadnienie maturalne ma wiele pytań testowych. Określono nawet czas jaki jest potrzebny do nauki i linki do darmowej wiedzy maturalnej.
Wystarczy się zalogować w serwisie Maturzaki.pl.
Każde zagadnienie maturalne możesz zaznaczyć jako opanowane lub pozostawić do powtórki. Dzięki temu wiesz ile już umiesz do matury, a ile nauki jeszcze przed Tobą. Nasze statystyki pokażą Ci zarówno podział w danym przedmiocie np polskim, jak i zbiorczo wśród wszystkich przedmiotów maturalnych.
Jak odhaczać zagadnienia maturalne? Klikasz pomarańczowy guzik oznaczający, że zagadnienie czeka na powtórkę i wtedy robi się zielony .. czyli powtórzone. Jeśli chcesz powrócić do niego, to klikasz jeszcze raz :) Zagadnienie maturalne zaznacza się jako opanowane, także kiedy poprawnie przechodzisz pytania testowe.
Nasze statystyki pokazują liczbę zagadnień do opanowania, ale także pokazują na wykresie procentowy udział tych zagadnień w całości. Dzięki temu wiesz i widzisz ile umiesz.

Zapraszamy
Zespół Maturzaki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.