27 marca 2013

Słynni absolwenci programu IB: Sarah Tan

[źródło]


Jak dobrze wiemy, absolwenci The International Baccalaureate Diploma to ludzie wielu talentów, którzy spełniają się w wielu dziedzinach, jak na przykład nauka czy rozrywka. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam sylwetkę osoby, która rozrywkę wybrała jako swoją drogę do kariery.

Sarah Tan jest modelką, DJ-ką i VJ-ką. Urodziła się 1 sierpnia 1980 roku w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Singapurze. Jej ojciec jest pochodzenia chińskiego, a matka angielskiego. Ma dwie młodsze siostry – Laurę i Kathryn.

Kiedy miała 13 lat zaczęła uczęszczać do żeńskiej szkoły z internatem w Shropshire. Kilka lat później przeniosła się do Singapuru, gdzie zaczęła naukę w United World College of South East Asia, którą zakończyła maturą międzynarodową. Następnie ukończyła University of Surrey dyplomem z literatury angielskiej.

Swoją karierę w modelingu rozpoczęła w wieku 16 lat. Pracowała dla prestiżowej agencji Elite Models w takich miejscach jak Singapur, Indonezja, Tajlandia, Hong Kong czy Chiny. Pojawiła się na okładkach takich magazynów jak Female, Style, FHM, OK i Maxim.

Dla Sary modeling był furtką do pracy jako VJ. W 2003 roku rozpoczęła pracę w Channel V International, kanale który nadawany jest w całej Azji. Od 2003 do 2007 roku pracowała w najlepszych programach relacjonując rozdania Grammy, czy prowadząc wywiady z gwiazdami takimi jak Kylie Minogue, Daniel Craig, Fall Out Boy, Rihanna, Muse.

W 2007 roku roku wyszła za mąż za prezentera telewizyjnego Soo Kui Jiena z którym ma jedno dziecko, syna Dylana Roberta Soo.

Po przerwie trwającej 3 lata, Sarah powróciła do pracy w 2010 roku, tym razem jako DJ dla jednej z najpopularniejszych rozgłośni w Singapurze 987FM.

Sarah Tan została wybrana w rankingu magazyny FHM piątą najseksowniejszą kobietą w Azji roku 2003 i trzecią w roku 2004.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za dodanie komentarza.